Gyereknap a Magyar Színházzal
Három helyszínen is várják a hétvégén a gyerekeket a Magyar Színház művészei: szombaton a Millenáris parkban, vasárnap délelőtt Budakeszin, délután pedig a teátrumban.
Az érdeklődők a Rumini, az Andersen, az Égigérő fű és A kisfiú meg az oroszlánok című darabokból láthatnak részleteket szombaton 14 és 15 óra között a Millenáris parkban.
A budakeszi gyermeknapon vasárnap a résztvevők személyesen is találkozhatnak a színészekkel: kezet foghatnak a Ruminiből jól ismert hajós kapitánnyal, Bojtos Benedekkel, eltanulhatják A kisfiú meg az oroszlánok bohóca, Baltazár zsonglőrmutatványait vagy épp bűvészleckéket vehetnek Oszkártól, a cirkusz nagy bűvészétől.
Mindeközben „kiterjesztett valóságshow-val” is várják a gyerekeket, akik egy kamera és egy kivetítő jóvoltából könnyedén találhatják magukat Negro, Bruckner Szigfrid, esetleg Rumini mellett.
A Magyar Színházban vasárnap 15 órakor a Ruminit láthatja a közönség. (MTI)